linkin park

لینکین پارک ( linkin park ) گروه راک آمریکایی که فعالیت حرفه ای خود را از سال 1996 در آگورا هیلز کالیفرنیا آغاز کردند. نام گروه در ابتدا قرار بود لینکلن پارک نوشته شود اما زمانی که آن ها نتوانستند دامنه ی lincolnpark.com را خریداری کنند به پیشنهاد چستر نام linkinpark.com را برای خود انتخاب کردند. لینکن پارک با اولین آلبوم خود به نام هایبرید تئوری موفق به کسب گواهینامه الماس از RIAA در سال 2005 و گواهینامه پلاتین از بسیاری کش.ر های دیگر شد. در ادامه کار حرفه ایشان پس از انتشار آلبوم متئورا و کسب رتبه اول در بیلبورد 200 در سال 2003 و تور های متفاوت, در امور خیریه سراسر دنیا شرکت داشتند. پس از اقتباس از سبک‌های نیو متال ورپ متال در آلبوم‌های هایبرید تئوری ومتئورا. آنها از سبک های دیگری در آلبوم دقایقی نت نیمه شب که در سال 2007 عرضه شد بهره بردند. این آلبوم توانست در جداول بیلبورد رتبه اول را کسب کند. چهارمین آلبوم منتشر شده یک هزار خورشید نام داشت که در 14 سپتامبر 2010 عرضه شد. در این آلبوم از سبک و وسایل موسیقی وسیعتری بهره برده بودند.  پنجمین آلبوم که موجودات زنده نام داشت و ترکیبی از سبک های آلبوم های پیشین بود  در سال ۲۰۱۲ به بازار عرضه شد. ششمین آلبوم با نام ضیافت شکار در سال ۲۰۱۴ منتشر شد. هفتمین آلبوم گروه نیز در تاریخ ۱۹ مه ۲۰۱۷ به نام One More Light منتشر شد.

اعضای گروه

Chester bannington

تاثیر گذارترین عضو این گروه کسی نیست جز چستر. چستر بنینگتون با نام کامل چارلز بنینگتونبه ( Chester bannington ) در 20 مارچ 1976 در فونیکس آریزونا متولد شد. او به عنوان خواننده اصلی در گروه فعالیت داشت. مادرش یک پرستار و پدرش کارفرمای پلیس بود. او دو خواهر و یک برادر ناتنی دارد. چستر در سن هفت سالگی مورد تجاوز قرار گرفت . در سنین نوجوانی ( یازده سالگی ) به ماری جوانا, مشروبات الکلی و کوکائین اعتیاد پیدا کرد . چستر دو فرزند به نام جیمی و ایزیا از الکا برند دارد . او در سال 1996 با سامانتا مری الیت ازدواج کرد. فرزند آنها دریون سباستین در سال 2002 به دنیا آمد و در سال 2005 از هم جدا شدند. همسر بعدی چستر بنام تالیندا بنتلیا در اواخر سال 2005 با چستر وارد زندگی مشترک شد. فرزند اول آنها تایلرلی در سال 2006 و دوقلوها به نام های لیلی و لی لا در سال 2011 متولد شدند. چستر به تتو علاقه زیادی داشت و در سن 18 سالگی اولین تتوی خود را زد. چستر در تاریخ 20 ژوئیه 2017 در سن 41 سالگی در محل اقامتش در لس آنجلس دست به خودکشی زد و خود را حلق آویز کرد.

PHOENIX

دیوید مایکل فارل در 8 فوریه 1977 در پلی مات ماساچوست از خانواده ای کاتولیک متولد شد. بعد از کلاس دوم به کلیسای پروتستان ها رفت و این مصادف بود با حرکت خانواده اش از ماساچوست به ایالت میشن ویگو . فونیکس کار خود را با گروه کوچک Tasty Snax شروع کرد. فونیکس در اوایل کارش گیتار را از مادرش اموخت . فونیکس ساز های دیگری چون پیانو . ویالون و ویالون چکو مینوازد. ولی همیشه علاقه ی زیادی به درام داشت . او می گوید : (( هیچ وقت فکر نمی کردم که روزی بیسیست شوم و این باعث تعجب خودم شده .)) فونیکس در دانشکده های زیادی تحصیل کرده است ولی کالج UCLA پل موفقیت و ورود او به دنیای موسیقی بود و در همین جا با براد آشنا شد  و از آن پس با یکدیگر تمرین میکردند . بعد از گذشت چند وقت از تشکیل گروه لینکین پارک , فونیکس گروه را ترک کرد تا با گروه سابق خود یعنی Tasty Snaxدر یک تور چند ماهه یاری کند. و در این مدت گروه برای ضبط البوم هایبرید تئوری نوازنده بیس مهمانی به نام کیلی چریستز را دعوت کرد. بعد از مدتی که گروه چند نوازنده بیس متفاوت را در نبود او اورده بودند به او اخطار شدیدی دادند که باید حتما به گروه ملحق شود و فونیکس هم که موفقیت های گروه رادید تصمیم به بازگشت گرفت.

Mr Hahn

جوهان از والدینی کره ای در 15 مارچ 1977 در گلندال کالیفرنیا متولد شد. او در دوران دبیرستان شیفته هنر های بصری ب موسیقی بود. جو هم مانند مایک در کالج در رشته تصویر گری تحصیل می کرد و بعد از یک سال با ساخت قسمت های از انیمیشن قلمرو اشباح شهرت اندکی برای خود کسب کرد و پس از آن مشغول طراحی غول ها و هیولا ها کرد . جو اولین اهنگ خود را در دوران دبیرستان ساخت و یک بار هم اجرا کرد .جو دارا مشکل روانی دو شخصیتی ( نام شخصیت دوم او رمی) میباشد  . والدینش او را نزد روانشناس بردند ولی هیچکدام از روش های درمانی موثر واقع نشد و هنوز جو و رمی با هم زندگی می کنند. در حال حاظر مغز متفکر و اصلی گروه در ساخت کلیپ ها خود جو می باشد .جو با کارگردان های بزرگی مثل ناتان کوکس هم همکاری کرده و برای چند گروه کارگردانی کرده و در ساخت آهنگ Cold از گروه Static X همکاری داشته.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی محصولات